daleszyn@gostyn24.pl

POLECAMY:

Uczniowie rywalizowali, mimo niesprzyjaj─ůcych warunk├│w atmosferycznych

Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego na stadionie w Daleszynie.

Uczniowie Szko┼éy Podstawowej im. Janusza Kusoci┼äskiego w Daleszynie po raz kolejny wzi─Öli udzia┼é w zawodach sportowych w ramach Ma┼éego Memoria┼éu Janusza Kusoci┼äskiego, kt├│ry od kliku lat organizowany jest we wrze┼Ťniu na stadionie szkolnym. W zmaganiach na bie┼╝ni wzi─Ö┼éo r├│wnie┼╝ udzia┼é 31 uczni├│w z  zaprzyja┼║nionej Szko┼éy w Dolsku, kt├│ra tak┼╝e nosi imi─Ö s┼éawnego biegacza, Janusza Kusoci┼äskiego.

W tym roku aura nie sprzyja┼éa biegaczom. By┼éo bardzo zimno i chwilami si─ůpi┼é deszcz, co nie sprzyja┼éo osi─ůganiu wielkich wynik├│w. Zawody rozgrywane w r├│┼╝nych kategoriach wiekowych, z udzia┼éem uczni├│w z obu szk├│┼é dostarczy┼éy jednak wiele emocji, zar├│wno dzieciom jak i wychowawcom.

Oto wyniki w poszczeg├│lnych kategoriach:

 W kategorii dzieci pi─Öcioletnich:                                   W kategorii dzieci sze┼Ťcioletnich:
 I miejsce ÔÇô Piotr Krawiec                                                 I miejsce ÔÇô Jakub Pasieracki
II miejsce ÔÇôDaniel Sperling                                              II miejsce ÔÇô Jakub Krystek  
III miejsce ÔÇô Martyna Dolata                                          III miejsce ÔÇô Oliwia Borowska 

 

 


Klasa I :                                                                       Klasa II :
  I miejsce ÔÇô Dawid Kostuj                                  I miejsce ÔÇô Julia Dro┼╝ak
II miejsce ÔÇô Oliwier R├│┼╝ycki                       II miejsce ÔÇô Przemys┼éaw Kukowski/Dolsk/
III miejsce ÔÇô Kacper Ma─çkowiak                     III miejsce ÔÇô Julia Berchert

 Klasa III : 

 I miejsce ÔÇô Szymon Go┼éembski                      
II miejsce ÔÇôMateusz Szyma┼äski / Dolsk /
III miejsce ÔÇô Aleksandra Przym─Öcka 

 Klasa IV dziewcz─Öta :                                                         Klasa IV ch┼éopcy: 
I miejsce ÔÇô Malwina Jaroszewicz / Dolsk /          I miejsce ÔÇô Bartosz Kwieci┼äski / Dolsk /
 II miejsce ÔÇôJulita Brukiewicz                             II miejsce ÔÇô Mateusz Snuszka 
III miejsce ÔÇô Julia Turba┼äska                          III miejsce ÔÇô Kamil Str├│┼╝y┼äski 

 Klasa V dziewcz─Öta :                                              Klasa V ch┼éopcy : 
I miejsce ÔÇô Aleksandra Ma─çkowiak                I miejsce ÔÇô Bart┼éomiej Olejniczak / Dolsk
II miejsce ÔÇôMartyna Busz                           II miejsce ÔÇô Adam Wojciechowski / Dolsk /
 III miejsce ÔÇôAdrianna Mizgalska / Dolsk /      III miejsce ÔÇô Mateusz Nowaczyk 

 Klasa VI dziewcz─Öta :                                         Klasa VI ch┼éopcy : 
I miejsce ÔÇô Julia S─ůczawa /Dolsk /                       I miejsce ÔÇô Kacper Tomczak /Dolsk /
 II miejsce ÔÇôZuzanna Pachurka / Dolsk /               II miejsce ÔÇô Stanis┼éaw Hodyl /Dolsk /
 III miejsce ÔÇô Martyna Koci┼äska /Dolsk /         III miejsce ÔÇô Bartosz Skowro┼äski /Dolsk