daleszyn@gostyn24.pl

POLECAMY:

Rywalizowali mimo złej pogody.

Uczniowie Szko┼éy Podstawowej im. Janusza Kusoci┼äskiego rozegrali kolejny Ma┼éy Memoria┼é Janusza Kusoci┼äskiego z udzia┼éem uczni├│w ze Szko┼éy Podstawowej w Dolsku nosz─ůcej r├│wnie┼╝ imi─Ö Janusza Kusoci┼äskiego.

Prawie 200 os├│b, uczni├│w klas 0 ÔÇô VI rywalizowa┼éo dzisiejszego przedpo┼éudnia na stadionie przy szkole im. Janusza Kusoci┼äskiego w Daleszynie.
┬áPo raz kolejny zosta┼é rozegrany Ma┼éy Memoria┼é Janusza Kusoci┼äskiego z udzia┼éem prawie pi─Ö─çdziesi─Öciu zawodnik├│w z zaprzyja┼║nionej szko┼éy z Dolska, r├│wnie┼╝ nosz─ůcej imi─Ö Janusza Kusoci┼äskiego.┬á

┬á- Mimo z┼éych warunk├│w atmosferycznych zawodnicy dzielnie rywalizowali w poszczeg├│lnych kategoriach wiekowych na dystansie 50m, 100 m, 300, 600, 1000m. ┬áZawody przebiega┼éy w sportowej atmosferze i mimo ch┼éodu, padaj─ůcego chwilami deszczu, zawodnicy uzyskali dobre wyniki ÔÇô podkre┼Ťli┼é pan Karol Janicki, nauczyciel wychowania fizycznego w Daleszynie, prowadz─ůcy zawody.
Medale dla zwyci─Özc├│w ufundowa┼éa Rada Rodzic├│w dzia┼éaj─ůca przy Szkole w Daleszynie.
Zwyci─Özcami w poszczeg├│lnych grupach wiekowych zostali:
 -w  kategorii dzieci z oddziału przedszkolnego :
┬áI miejsce zaj─ů┼é Antoni Pakosz,
II ÔÇô Piotr Pakosz,
III ÔÇô Daniel Sperling
-W kategorii klas I :
┬áI miejsce ÔÇô Jakub Pasieracki,
II ÔÇô Alicja Skowro┼äska,
┬áIII ÔÇô Jakub Krystek

- ┬ákategorii klas II i III dziewcz─ůt :
I miejsce Julia Dro┼╝ak Daleszyn,
II- Sylwia Bartkowiak Dolsk,
III ÔÇô Martyna Kolenda Dolsk
- W kategorii kl. II i III chłopców :
 I miejsce Wiktor Tyrzyk Daleszyn,
┬áII ÔÇô Dawid Kostuj Daleszyn,
┬áIII ÔÇô Pawe┼é Nowaczyk Daleszyn

NA dystansie 60 m dz. kl. IV-VI:
  I miejsce Adrianna Nowacka 10,0 Dolsk,
┬áII ÔÇô Sylwia Jankowiak 10,2 Dolsk,
III ÔÇô Martyna Kolenda 10,6 Dolsk

Dystans 60 m ch┼é. kl. IV ÔÇô VI
 I miejsce Bartłomiej Olejniczak 8,4 Dolsk,
II ÔÇô Mateusz Nowaczyk 9,4 Daleszyn,
III m. ÔÇô Mateusz Malicki 9,7 Dolsk

Dystans 300 m dz. kl. IV-VI:
 I miejsce Aleksandra Maćkowiak 54,7 Daleszyn,
┬áII ÔÇô Martyna Busz 55,8 Daleszyn,
III m ÔÇôSandra Pieprzyk 57,0 Daleszyn

Dystans 300 m chł. kl. IV-VI:
I miejsce Adam Wojciechowski 51,0 Dolsk
II Szymon Gołembski 58,3 Daleszyn
III Kacper Gołembski 59,4 Daleszyn

Dystans 600 m dz. kl. IV-VI:
I miejsce: Adrianna Mizgalska 2.16,2 Dolsk
II Malwina Jarosiewicz 2.27, 2 Dolsk
III Agata Szczepaniak 2.36,6 Daleszyn

Dystans 1000 m chł. IV-VI:
I miejsce Mikołaj Szymański 3.43,9 Dolsk
II Adrian Chudak 3,46,3 Daleszyn
III Jakub Cie┼Ťlak 3.52,0 Dolsk┬á